ایرنا/ رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: کلیه مسیرهای ارتباطی این استان به دلیل ریزش برف و باران، لغزنده است.

سرهنگ عباس مظفری، رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار کرد: در زمان حاضر برخی از مسیرهای کوهستانی این استان با بارش برف، کولاک موضعی و مه غلیظ همراه است و رانندگانی که قصد تردد در این مسیرها را دارند لازم است با دقت بالا و احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته تصادف جرحی و فوتی در سطح استان زنجان اتفاق نیفتاد، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت ورود خودروها به شهرهای این استان مسیرهای ارتباطی زنجان در روزهای پایانی سال نسبت به سال‌های گذشته، بسیار کم تردد بود.
مظفری با بیان اینکه در زمان حاضر ترافیک در جاده‌های زنجان عادی و روان بوده و این نشان از کاهش مسافرت ها است، تصریح کرد: اسفند ماه امسال قریب هشت نفر بر اثر وقوع تصادفات رانندگی در سطح جاده های ارتباظطی اسن استان جان خود را از دست دادند که آخرین مورد آن در جاده زنجان - بیجار اتفاق افتاد و یکی از سرنشینان خودروی سواری سمند در برخورد خودرو با کامیون، جان باخت.
وی اظهار داشت: لازم است مردم به هشدارها و توصیه های مسوؤلان که نگران سلامتی و جان مردم هستند به مسافرت‌ نرفته و با این کار، جان خود، خانواده و دیگران را با خطر ابتلا به بیماری ویروس کرونا، مواجه نکنند.
مظفری تاکید کرد: بهتر است خانواده های علاقه مندان به سفر، مسافرت نوروزی خود را به منظور حفظ سلامتی تا عادی شدن شرایط به تاخیر بیندازند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd