ایرنا/ فرماندار روانسر گفت: برای حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا ورود مسافر و گردشگر همچنان به این شهرستان ممنوع است.

سعدی مصطفی زاده، فرماندار روانسر اظهار کرد: با حضور نیروهای انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج، هلال احمر و تیپ تکاور انصارالرسول(ص) کنترل ها بیشتر و سختگیرانه‌تر و از ورود خودروهای غیربومی با قاطعیت جلوگیری می شود.
وی تصریح کرد: نوروز امسال به دلیل شرایط پیش آمده متفاوت‌تر از سال های گذشته است و روانسری ها به خاطر کرونا مهمان و مسافر پذیرش نمی کنند.
فرماندار روانسر با بیان اینکه مسافرت ها سبب ادامه چرخه انتقال ویروس و افزایش آمار مبتلایان خواهد شد اضافه کرد: مردم برای در امان ماندن از ابتلا به ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال بیماری باید در خانه بمانند.
مصطفی‌زاده با انتقاد از اینکه برخی از مردم کرونا را جدی نگرفته‌اند، ادامه داد: با وجود هشدارهای داده شده هنوز بخشی از مردم با رعایت نکردن به توصیه های بهداشتی، راه سفر را در پیش گرفته اند.
وی اظهار کرد: نسبت به این بیماری حساسیت قابل توجهی داریم و هرگز بی‌تفاوت نخواهیم بود.
فرماندار روانسر یادآور شد: ورودی روانسر از سمت شهرستان کامیاران در استان کردستان و ۲ محور فرعی روستایی نیز که به روانسر منتهی می شود همچنان مسدود است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246