پایگاه خبری پلیس/ معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد گفت: ماموران در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیارد ریال اقلام بهداشتی احتکار شده شامل ۲۰۰ لیتر ژل، ۴۸۸ عدد ماسک و ۸۴۵ بطری مواد ضدعفونی کننده از منزلی در مرکز استان کشف کردند.

سرهنگ محمود میرحسینی، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد اظهار کرد: در این ارتباط یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.
وی ادامه داد: برخورد پلیس و دستگاه قضایی با محتکران اقلام بهداشتی و مورد نیاز مردم و مراکز درمانی و بهداشتی به خصوص در شرایط کنونی که بیماران مبتلا به کرونا روبرو به افزایش است، بسیار جدی و قاطع است.
معاون فرماندهی انتظامی یزد از شهروندان خواست در صورت داشتن هرگونه اطلاعات در این خصوص پلیس ۱۱۰ را در جریان قرار دهند.
همچنین عصر جمعه، سرهنگ سید طاهر موسوی، فرمانده منطقه انتظامی میبد اعلام کرد که با تلاش ماموران و همکاری مردم ۹۴ هزار جفت دستکش احتکار شده از یک انبار کالا در این شهرستان کشف شد و نظارت ها ادامه دارد و دستکش‌های کشف شده پس از صورتجلسه به مراجع ذیصلاح تحویل شد.
وی اظهار کرد: احتکار کالاهای ضروری مردم در شرایط کنونی جرمی بسیار سنگین و غیر اخلاقی است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشابه مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b