ایرنا/ رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: بارش باران جاده‌های استان کردستان را فرا گرفته و در برخی نقاط نیز مه گرفتگی موجب کاهش دید رانندگان شده است.

دانش زندی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان اظهار کرد: هم اکنون در تمام جاده‌های استان بارش باران حاکم شده و در ارتفاعات و گردنه‌ها نیز بارش برف پدیده غالب حاکم بر این محورها است.
وی با بیان اینکه این پدیده‌ها موجب لغزندگی سطح جاده‌های استان شده است، یادآور شد: هم اکنون مه گرفتگی در گردنه‌ها به ویژه در برخی نقاط محور سنندج - دیواندره و سنندج - مریوان دید افقی رانندگان را به کمتر از ۳۰۰ متر کاهش داده است.
رییس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان اضافه کرد: بارش برف و باران در جاده‌های این استان از ساعت ۲۰ جمعه شب شروع شده که این بارش ها در حوالی ساعت ۲۲ تبدیل به بارش برف شد و بیشترین شدت آن در گردنه ژالانه محور سروآباد - هورامان بود.
زندی یادآور شد: راهداران استان در این مدت ۵۵۵ کیلومتر از راه‌های استان را برف‌روبی و نمک‌پاشی کرده‌اند و هم اکنون تردد در تمام جاده‌های اصلی و فرعی کردستان جریان دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34