فارس/ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در ۷۲ ساعت اخیر (۲۸ و ۲۹ اسفند و اول فروردین) تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش نشان می دهد.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در خصوص کاهش ترددهای بین شهری در استان کرمانشاه، اظهار داشت:این کاهش بیانگر توجه و اهتمام مردم به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از انجام سفر به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کروناست.
وی در عین حال از وقوع ۱۹ فقره سانحه رانندگی منجر به فوت و جرح در ۷۲ ساعت اخیر خبر داد و گفت: این حوادث منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۲۴ تن دیگر شد.
سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: با این حال تعداد افراد جان باخته امسال (۲۸ اسفند ۹۸ تا اول فروردین ۹۹) نسبت به مدت مشابه قبل ۶۰ درصد و تعداد افراد مصدوم نیز ۹۱ درصد خوشبختانه کاهش داشته است.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به آغاز اولین بارش سال جدید که از ساعات ابتدایی بامداد امروز شروع به باریدن کرده، افزود: این موضوع باعث لغزنده شدن جاده شده که می طلبد رانندگان بیش از گذشته مراقب باشند.
وی تصریح کرد: علاوه بر بارش باران که تقریبا در همه محورهای استان شاهد هستیم، در محورهای خسروآباد و مله ماس بارش برف گزارش شده است.
سرهنگ حیدری با بیان اینکه عملیات برف روبی با حضور نیروهای راهداری و پشتیبانی پلیس راه در حال انجام است، گفت: امیدوارم رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از شتاب بی مورد و رعایت فاصله طولی مناسب جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246