پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه خودروی پراید حامل 30 کیلو و 100 گرم مواد مخدر حشیش در شهرستان میامی خبر داد و گفت: یک قاچاقچی در این راستا دستگیر شد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار کرد: تهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر از جمله اولویت های اصلی پلیس برای مقابله و مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی است که این موضوع در استان سمنان با جدیت بالایی پیگیری می شود.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز در تبادل اطلاعاتی با مرکز از جابه‌جایی و حمل محموله‌ای مواد مخدر از مسیرهای مواصلاتی این استان با خبرشدند.
سردار حسنی به تشکیل تیم ویژه و کنترل مسیرهای تردد توسط ماموران انتظامی خبر داد و گفت: در بامداد گذشته یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان میامی توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: در بازرسی های صورت گرفته پلیس 30 کیلو و 100 گرم مواد مخدر از نوع حشیش از داخل این خودرو کشف شد.
وی از دستگیری قاچاقچی 35 ساله در این عملیات خبر داد و گفت: تمام اقدامات قانونی پلیس در این راستا انجام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c