پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال لوازم یدکی قاچاق در عملیات پلیس شازند در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافری خبر داد.

سردار حسن مفخمی‌شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: با ادامه یافتن طرح های مبارزه با قاچاق کالا، تیمی از ماموران انتظامی شهرستان شازند، در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل بار قاچاق را شناسایی و در عملیاتی متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو، تعداد یک هزار و ۹۴۲ عدد لواز یدکی قاچاق و۴ دستگا کولر گازی با پنل های مربوطه که فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی بود، کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اضافه کرد: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال برآورد شد.
سردار مفخمی شهرستانی یخاطر نشان کرد: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

یک کشته و ۳ مجروح در سانحه رانندگی محور دلیجان - اصفهان
جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در سانحه رانندگی که لحظاتی پیش در کیلومتر ۲۳ لاین شرقی محور دلیجان - اصفهان بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو رخ داد، یک نفر از سرنشینان خودرو فوت شد و ۳ نفر از آنان مجروح شدند.
سرهنگ محمد امیدی افزود: در بررسی کارشناسان پلیس راه علت این سامانه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو اعلام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f