فارس/ رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از تعطیلی مراکز تجاری و پاساژهای رشت برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تا پایان 15 فروردین‌ماه خبر داد.

جلال‌الدین محمد شکریه، رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با اشاره به لزوم قرنطینه خانگی و رعایت نکات بهداشتی از سوی شهروندان اظهار کرد: بر اساس مصوبه جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا که از سوی استانداری گیلان اعلام‌شده تمامی مراکز بزرگ تجاری، پاساژها، قهوه‌خانه‌ها، قلیان‌سراها، باشگاه‌های ورزشی، استخر شنا، بازارهای هفتگی و محلی تا پایان 15 فروردین‌ماه تعطیل است.
وی با بیان اینکه اصناف مکلف به رعایت مصوبه جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند، افزود: فروشگاه‌های بزرگ و تأمین‌کنندگان اقلام ضروری، داروخانه‌ها و مراکز تجهیزات پزشکی، بهداشتی مستثنی بوده و در ایام نوروز به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با تأکید بر تعریف بسته حمایتی از سوی دولت برای اصناف بیان کرد: اصناف و بازاریان همکاری خوبی با ستاد ملی مبارزه با کرونا از خود نشان داده و با همکاری و همدلی به‌زودی ویروس کرونا ریشه‌کن می‌شود.
شکریه با بیان اینکه خرید اینترنتی شیوه‌ای مناسب در خریدهای ضروری است، گفت: کاهش تردد و عدم حضور در مکان‌های شلوغ باعث قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0