تسنیم/ رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون از یک هزار و ۱۴۳ نفر در استان نمونه‌گیری شده و تست ۳۹۵ نفر مثبت بوده است.

جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان‌غربی با اشاره به جدیدترین آمار شیوع کرونا در استان در روز دوم فروردین اظهار کرد: تاکنون از یک هزار و 143 نفر در استان نمونه‌گیری شده و تعداد 395 نفر به ویروس کرونا آلوده شده‌اند.
وی تصریح کرد: همچنین 200 نفر از بند این ویروس رهایی و بهبود یافته‌اند و متاسفانه 27 نفر از هم استانی‌ها نیز نتوانستد آن را شکست دهند و فوت کرده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ارومیه آلوده‌ترین شهر استان است، افزود: تاکنون 144 نفر در این شهر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، بنابراین باید کمتر از خانه خارج شوند و در مکان‌های عمومی تجمع نکنند.
وی با اشاره به اینکه بوکان با 58 نفر دومین شهر آلوده استان است، بیان کرد: شهرستان خوی نیز با 39 نفر در رده سوم قرار دارد، بنابراین مردم باید نسبت به رعایت بهداشت فردی اهتمام داشته باشند.
آقازاده اظهار کرد: شهرستان‌های چالدران و پلدشت با دو و شوط با یک نفر مبتلا به ویروس کرونا دارای کمترین آمار مبتلایان هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b