ایرنا/ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی اعلام کرد: وجود مه در گردنه‌های اسدلی و امین الله در جنوب و غرب بجنورد، باعث کاهش دید رانندگان خودروهای عبوری شده است.

براساس اعلام این اداره کل، هم اینک در گردنه اسدلی در محور بجنورد - اسفراین و گردنه امین الله در محور بجنورد - آشخانه بارش باران گزارش و وجود مه غلیظ هم باعث شده است که دید رانندگان در این ۲ گردنه به میزان نسبتا زیادی کاهش پیدا کند.
این اداره کل از رانندگان خواسته تا با نهایت احتیاط رانندگی کرده و چراغ‌های مه‌شکن خودرو را روشن کنند.
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی هم با پیش‌بینی بارش باران رگباری و نیز برف در استان، نسبت به احتمال سیلابی شدن رودخانه‌ها و احتمال بروز خسارت در بخش‌های مختلف هشدار داده است.
این اداره کل بیشترین حجم بارش ها را ۵۰ تا ۶۰ میلی متر و بیشترین ارتفاع برف را نیز تا ۲ سانتیمتر و در ارتفاعات پنج تا ۱۰ سانتی متر اعلام کرده است.
براساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان شمالی، این سامانه اغلب نقاط استان را در برمی‌گیرد ولی اوج فعالیت سامانه بارشی برای روزهای یکشنبه و دوشنبه است و اوایل صبح چهارشنبه به پایان می رسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45