ایرنا/ فرماندار شیروان گفت: با بستری شدن ۲ نفر از عشایر شهرستان در بیمارستان که مشکوک به بیماری کرونا هستند تردد آنها از مناطق قشلاقی به‌ویژه مراوه‌تپه استان گلستان به این خطه محدود می‌شود.

امین رضا مرآتی، فرماندار شیروان با بیان اینکه ورود چند فرد آلوده از تهران به مناطق عشایری مراوه تپه باعث نگرانی شده است، اظهار کرد: در صورت شیوع بیماری کرونا در بین عشایر مخصوصا عشایر این شهرستان در استان گلستان، خسارت بسیار سنگینی را در سطح استان و شهرستان شاهد خواهیم بود.
وی افزود: دستگاه های ذیربط استان نیز نسبت به ارائه خدمات ویژه به جامعه عشایری مساعدت کرده و در کنترل ورود عشایر حساسیت بیشتری را مدنظر داشته باشند.
فرماندار شیروان با اشاره به اینکه برنامه‌های مداخله‌ای ادارات عشایری و شبکه بهداشت و درمان شیروان مشخص شده است، بیان کرد: ضمن توزیع اقلام ضدعفونی در محلات عشایر خصوصا شهرک عشایری دوین، در صورت ورود فرد آلوده به این مناطق، اقدامات مداخله ای برای قرنطینه کردن افراد صورت خواهد گرفت.
مرآتی گفت: یک تیم خدمات بهداشتی و درمانی به همراه پنج هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده فردا سوم فروردین به مراوه تپه استان گلستان اعزام می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45