ایسنا/ فرماندار چادگان گفت: افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در چادگان بسیار نگران کننده است و مردم باید توصیه های بهداشتی و در خانه ماندن را بیشتر رعایت کنند.

عباس توکلی، فرماندار چادگان اظهارکرد: متاسفانه باوجود اطلاعیه های منتشر شده در روزهای قبل، مسافران هنوز سفر به چادگان را در برنامه های نوروزی خود دارند.
وی افزود: با توجه به کنترل ورودی جاده های شهرستان در سه ایستگاه پایش سلامت به خصوص در جاده چادگان- اصفهان، شاهد ترافیک بسیار بالایی هستیم و بسیاری از گردشگران این موضوع را جدی نگرفته اند.
رییس ستاد مقابله با کرونا ویروس شهرستان چادگان، گفت: از مردم شهرستان عاجزانه درخواست داریم توصیه های بهداشتی را رعایت کنند و از ترددهای غیر ضرور در سطح شهر واقعا خودداری کنند.
غلامعلی حاجی عرب، مدیر شبکه بهداشت و درمان چادگان نیز گفت: آمار مربوط به کرونا در شهرستان چادگان تا به امروز ۱۸ مورد مثبت ثبت شده است.
وی افزود: تاکنون در سطح شهرستان از این تعداد دو مورد فوت شده اند، ۱۴ نفر در حال درمان و دو نفر هم بهبود یافته اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا ویروس در چادگان، با اعلام هشدار جدی وضعیت شهرستان گفت: غیر از آمار ذکر شده، ۹ مورد مشکوک هم ثبت شده که در انتظار جواب آزمایش آن ها هستیم.
حاجی عرب خاطرنشان کرد: شیوع ویروس با دید و بازدید افزایش می یابد درحالی که نباید سلامت افراد سالخورده را با دید و بازدید در خطر بیندازیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18