ایرنا/ رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: بارش برف و مه گرفتگی شدید برخی محورهای شرق استان این استان را فرا گرفته است.

دانش زندی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان اظهار کرد: جاده‌های جادهها استان کردستان از روز گذشته شاهد بارش باران و برف در ارتفاعات و گردنه‌ها است که این وضعیت در برخی از نقاط کماکان ادامه دارد.
وی اضافه کرد: هم اکنون محور دیواندره - بیجار روستای سعد آبادمه گرفتگی شدید با کاهش حداقل دید شده به طوری که دید افقی رانندگان به کمتر از ۵۰ متر رسیده است.
زندی یادآور شد: در محورهای منتهی به شهرستان‌های قروه و دهگلان نیز بارش برف و باران به صورت توامان است ومه گرفتگی شدید نیز موجب کاهش دید شده است.
رییس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان هم اکنون تردد در تمامی جاده‌های استان به صورت روان و بدون هیچ مشکلی و اختلالی در جریان است گفت: در بقیه محورها نیز بارش پراکنده باران گزارش شده که رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی لازمه تردد است.
وی گفت: راهداران در ۲۴ساعت گذشته در ۱۸محورشریانی و۶محورغیرشریانی درگیرعملیات راهداری از جمله شستشوی تابلو وعلائم، هدایت آبهای سطحی، ریزش برداری و اصلاح تابلو بودند.
وی افزود: در این مدت ۹۴ راهداردر محورهای بین شهری با استفاده از ۵۴ دستگاه ماشین آلات یک هزار و ۲۰۰ کیلومترباند و چهار راهدار روستایی با استفاده از ۲ دستگاه ۱۰ کیلومتر باند نمک پاشی و برفروبی انجام داده اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34