ایرنا/ کلیه مراکز تجاری عرضه‌کننده کالاهای غیرضروری کرمانشاه از امروز (یکشنبه سوم فروردین) بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا کرمانشاه و به دستور استاندار تعطیل شدند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه دستور تعطیلی این گونه مراکز تجاری را در استان صادر کرد.
وی گفت: تمام مراکز عرضه کننده کالاهای غیرضروری مردم به مدت ۲ هفته و تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل خواهند بود.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مردم هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای ضروری و موردنیاز خود نداشته باشند زیرا فعالیت فروشگاه های عرضه کننده این کارها به هیچ عنوان متوقف نمی شود.
بازوند توضیح داد: تمام انبارهای استان از کالاهای اساسی موردنیاز مردم پر هستند و تا چند ماه آینده نیازهای مردم را تامین می کنند.
وی یادآور شد: علاوه براین کالاهای موردنیاز به صورت روزانه به انبارها وارد می‌شود و هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای مورد نیاز و ضروری مردم وجود ندارد.
استاندار کرمانشاه گفت: از مردم خواهش می‌کنیم که برای انجام کارهای جزیی به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشود و در خانه بمانند.
بازوند عنوان کرد: وضعیت شیوع کرونا در کرمانشاه قرمز و بحرانی است و اگر این روال ادامه پیدا کند هزینه های سنگینی را پرداخت خواهیم که سلامت مردم کرمانشاه را در خطر می‌اندازد.
استاندار کرمانشاه در رابطه با سفر مردم دیگر استانها به کرمانشاه گفت: باتوجه به اینکه هیچ خدمات گردشگری در کرمانشاه به مسافران ارایه نمی شود مردم به قصد گردشگری راهی کرمانشاه نمی شوند.
بازوند ادامه داد: در این روز ها افراد حتی از استان های پرخطر راهی کرمانشاه می شوند که قصد آنها از سفر دیدار با اقوام و خانواده هایشان است.
وی گفت: از مردم کرمانشاه تقاضا داریم که با اقوام خود که در دیگر استان‌ها هستند، صحبت کنند و بگویند که در این ایام وارد کرمانشاه نشود و از طریق سیستم های ارتباطی با یکدیگر در تماس باشند.
استاندار کرمانشاه گفت: حضور این افراد و مسافران جان اقوام آنان را تهدید می کند و امکان دارد که خسارت‌های جبران ناپذیری داشته باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246