خبرگزاری پلیس/ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 106 کیلوگرم تریاک طی یک عملیات پلیسی در محور "لردگان - بروجن" خبر داد.

سردار غلامعباس غلامزاده، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط 2 دستگاه سواری از استان های جنوبی کشور به سمت استان چهار محال و بختیاری مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی استان افزود: با اقدامات خاص پلیسی، دو دستگاه خودرو متعلق به این سوداگران مرگ در محور" لردگان - بروجن" در یک عملیات شناسایی و توقیف شد.
غلامزاده ابراز کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها، 106کیلوگرم تریاک که به طور ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و چهار نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری در خاتمه با اشاره به معرفی متهمان به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند و هر گونه اخبار در این زمینه را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3