فارس/ سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد از جان باختن ٦١ نفر از مبتلایان به کرونا ویروس در استان یزد خبر داد و گفت: هیچ موردی از بیماران کرونایی سایر استان‌ها در یزد بستری نیستند.

ابراهیم سلمانی، سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد گفت: از ابتدای شیوع کرونا ویروس در استان، دو هزار و ٨٤ نفر با علائم تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری شدند.
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد با اشاره به اطلاعیه شماره ۶۷ ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار کرد: با توجه به خبر منتشرشده در مورد بستری شدن شهروندان تهرانی در بیمارستان‌های استان، ضمن تکذیب این خبر، به اطلاع عموم همشهریان می‌رساند در حال حاضر هیچ مسافر غیربومی در بیمارستان‌های استان با تشخیص بیماری کرونا بستری نمی‌باشد.
سلمانی یادآور شد: روزانه ماندگاری پلاک‌های غیربومی ورودی به جاده‌های ترانزیتی استان رصد و کنترل می‌شود و تاکنون ورودی مسافر به استان حداقل و بازمان ماندگاری در حد چند ساعت و به‌صورت عبوری بوده است.
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد افزود: ٣١٩ مورد ابتلای مثبت در شهر یزد، ١٣٦ مورد در میبد، ١٢٧ مورد در اردکان و ١٥ مورد در ابرکوه به ثبت رسیده است.
سلمانی تصریح کرد: ١١ مورد ابتلای قطعی در بهاباد، ٨ مورد در مهریز، ٢ مورد در خاتم،١٢ مورد در بافق، ٦ مورد در اشکذر و ٥ مورد در تفت گزارش‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کووید ١٩ در استان یزد، هزار و ١٧٠ نفر بهبود یافته و ترخیص شده‌اند که برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، هم استانی‌ها از دیدوبازدیدهای عید و سفرهای نوروزی جدا خودداری کرده و در خانه بمانند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b