ایرنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش‌از ۲۳۳ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور خبر داد.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان طرح شناسایی باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و جمع آوری باک‌های اضافی را در دستور کار دارد و گشت‌های ویژه‌ای را در این خصوص به ویژه در شهرهای ورودی استان فعال کرده است.
وی بیان کرد: در این راستا طی هفته گذشته یک باند حرفه‌ای قاچاق سوخت متلاشی، 9 دستگاه تریلی حمل سوخت توقیف و ۶ باک اضافه خودروهای سنگین حذف شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طی هفته گذشته ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ لیتر سوخت قاچاق شامل ۱۴۳ هزار و ۷۰۰ لیتر قیر، ۶۳ هزار و ۲۸۰ لیتر گازوئیل، ۴هزار و ۵۹۰ لیتر بنزین و ۲۱ هزار و ۷۶۰ لیتر سایر مشتقات نفتی کشف شده است.
وی با اشاره به اینکه سوخت‌های کشف شده در شهرهای خاش، زاهدان، ایرانشهر و چابهار بوده، خاطرنشان کرد: در این خصوص ۱۶ دستگاه خودرو توقیف و ۲۵ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شدند.
قنبری گفت: پلیس در راستای برخورد با قاچاق با جدیت عمل می‌کند و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه فعالیت غیرمجاز افراد سودجو از جمله قاچاق سوخت را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c