ایرنا/ سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بارندگی و طغیان رودخانه در بخش تخت بندرعباس موجب مرگ مادر و دختر ۵ ساله اش شد.

عبدالحمید سعدینی، سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: باوجود هشدارهای مکرر ستاد مدیریت بحران در رسانه های متعدد در خصوص تردد نکردن افراد از مسیل‌ها و رودخانه در شرایط جوی کنونی هرمزگان، بی توجهی به این هشدارها و رعایت نکردن نکات ایمنی موجب وقوع حادثه دلخراش و از دست رفتن جان مادر و دختر ۵ ساله شد.
وی ادامه داد: این حادثه تلخ زمانی اتفاق می‌افتد که افراد این خانواده ۵ نفره تصمیم به عبور از رودخانه روستای پشمی در راه برگشت به روستای بهرغ از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس رخ داد و در مسیر رودخانه جریان آب مادر و دختر ۵ ساله را با خود برد.
سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان بیان کرد: برابر گزارش فرماندار بندرعباس و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ساعت حدود ۱۴ و ۳۰ دقیقه، ۲ نفر از یک خانواده پنج نفره ( یک مادر به همراه دختر پنج ساله‌اش ) در روستاهای بخش تخت را آب با خود برده و در جست و جوها بدن بی‌جان آنها پیدا شده است.
سعدینی اضافه کرد: پس از اعلام گزارش این حادثه تیم امداد و نجات اسرع وقت در صحنه حاضر و اقدامات لازم جهت امداد و نجات آغاز که متاسفانه پیکر بی جان مادر و دختر در مسیر رودخانه پیدا می شود.
وی یادآور شد: با وجود تمامی هشدارهای مدیریت بحران استان مبنی بر اجتناب از ترددهای غیر ضروری در شرایط جوی فعلی استان، شاهد حادثه دلخراش بر اثر عبور از رودخانه فصلی در حال طغیان بودیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121