ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: روز به روز آمار مبتلایان به بیماری کرونا در حال گسترش است و وضعیت شیوع و ازدیاد آن در روزهای اخیر، نویدبخش روزهای خوبی نیست و در آینده نزدیک شاهد جولان این ویروس در سطح استان خواهیم بود.

محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی به مردم استان اظهار داشت: در خانه بمانید و سلامت خود و عزیزانتان را در معرض خطر قرار ندهید.
وی افزود: در روزهای اخیر از طریق اخبار و گزارش رسانه‌های مختلف، وضعیت ابتلا به بیماری کرونا، میزان شیوع و مرگ و میر ناشی از آن در جهان و کشورمان را شاهد هستیم، این ویروس هم اکنون به یک مشکل جهانی تبدیل شده است و کشورهای زیادی از جمله ایران در حال تجربه این بیماری هستند و استان ایلام نیز از این قاعده مستثنی نیست.
کریمیان یادآور شد: اکنون بروز بحران مطابق این شرایط دور از انتظار نیست و هشدار برای فراگیری این بیماری امری منطقی و محتمل خواهد بود و متاسفانه در صورت بی‌تفاوتی برخی از افراد جامعه نسبت به سلامت خود و دیگران شاهد وقوع اتفاقات تلخ و جبران ناپذیری خواهیم بود.
وی از مردم استان خواست: برای حفظ جان خود، عزیزان، اطرافیان و سایر مردم جامعه و جلوگیری از مرگ آنان در خانه بمانید و با هیچ فردی از بیرون ارتباط نداشته باشید تا این ویروس از دیار و کشورمان رخت بربندد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: برای حفظ سلامتی همه و تجربه زندگی در کنار عزیزانتان از خانه بیرون نروید و با قرنطینه خود در خانه زنجیره انتقال و شیوع این بیماری را در استان قطع کنید چرا که در این شرایط لازم است برای جان خود ارزش قائل شویم و از رفتارهای پرخطر که سلامت جان خود و اطرافیانمان را به خطر می‌اندازد، پرهیز کنیم و با در خانه ماندن، سلامت را به خود و دیگران هدیه کنیم.
کریمیان تاکید کرد: این بیماری هیچ درمانی ندارد و تنها راه گریز از ابتلا به آن، در خانه ماندن و پرهیز از ارتباط با دیگران است و هر فردی که برای جان خود و عزیزانش ارزش قائل است به طور قطع نکات پیشگیرانه را رعایت خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a