ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون کولاک شدید همراه با مه غلیظ در جاده‌های کوهستانی این استان موجب کاهش دید رانندگان شده است.

عبدالحسین علی اکبری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر در جاده های زنجان - طارم و زنجان - تهم - چورزق مه غلیظ همراه با کولاک شدید دید رانندگان را کاهش داده است.
وی تاکید کرد: در مسیرهای زنجان - بیجار و نیک پی - ماهنشان نیز مه غلیظ جاده ها را فرا گرفته است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در جاده های زنجان - دندی، خدابنده - همدان، دندی - تخت سلیمان و سلطانیه به خدابنده نیز کولاک شدیدی در جریان است.
علی اکبری خاطرنشان کرد: در آزادراه های استان زنجان نیز کولاک مقطعی وجود دارد و تردد به صورت عادی در این مسیرها جریان دارد و رانندگان باید از ترددهای غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند.
وی اظهار داشت: مسافران و رانندگان در صورت وجود ضرورت برای تردد از طریق شماره ۱۸۱۶ مرکز راهداری استان زنجان از وضعیت جاده ها مطلع شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان ادامه داد: برای اطلاع از وضعیت جاده های دیگر استان های کشور سامانه ۱۴۱ ونرم افزار موبایلی ۱۴۱ راحت‌ترین روش ممکن است.
علی اکبری خاطرنشان کرد: راهداران در ۳۰ گردنه کوهستانی استان مستقر و در حال ارائه خدمات هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd