باشگاه خبرنگاران جوان/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری عوامل عرضه و فروش داروهای غیرمجاز و قاچاق در این استان خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در راستای شناسایی مجرمان و متخلفان در حوزه فضای مجازی و سایبری همزمان باسراسر کشور طرح عملیاتی در استان اردبیل نیز به اجرا درآمد.
او رصد فروشگاه‌ها و درگاه‌های پرداخت اینترنتی غیر مجاز را از مهم‌ترین اهداف طرح پانجیا عنوان کرد و افزود: رصد فروشگاه‌ها و درگاه‌های پرداخت اینترنتی غیر مجاز، شناسایی وب سایت‌های غیر قانونی در عرصه فروش دارو‌های غیر مجاز و مقابله با شبکه‌های مجرمانه حوزه تجهیزات پزشکی از مهم‌ترین اهداف طرح پانجیا است.
حسینی با تاکید بر اینکه مردم از مراجعه به سایت‌های غیر مجاز خودداری کنند تصریح کرد: مردم باید ضمن توجه به هشدار‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها از خرید آنلاین دارو و تجهیزات پزشکی به ویژه از سایت‌های غیر مجاز خودداری کنند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری ۱۱ نفر از فروشندگان دارو‌های غیر مجاز و قاچاق در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: طی عملیاتی ۱۱ نفر از فروشندگان و عرضه‌کنندگان دارو‌های غیر مجاز و قاچاق در سطح استان اردبیل که به صورت اینترنتی نسبت به فروش اقدام می‌کردند دستگیر شدند.
او اظهار کرد: همچنین بعد از بررسی‌های میدانی و اشرافیت اطلاعاتی کاراگاهان ۳ هزار و ۲۲۲ قلم از انواع مختلف دارو‌ها و لوازم بهداشتی و درمانی قاچاق و غیر مجاز کشف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253