فارس/ مدیرکل هواشناسی مازندران از تداوم بارش برف و باران تا صبح فردا در آسمان مازندران خبر داد.

سیدمحمدرضا رضوی، مدیرکل هواشناسی مازندران درباره وضعیت بارش‌ها در آسمان مازندران اظهار کرد: از شب گذشته با تقویت سامانه بارشی شاهد بارندگی، کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات استان بودیم.
وی افزود: بیشترین بارش برف از کیاسر با ارتفاع ۴۵ سانتی‌متر و بیشترین بارندگی نیز از بابلسر به میزان ۳۰ میلی‌متر به ثبت رسیده است.
مدیرکل هواشناسی مازندران اضافه کرد: همچنین دمای هوا در مناطق پایین‌دست استان بین دو تا سه درجه و در ارتفاعات استان بین پنج تا هشت درجه سانتی‌گراد کاهش یافت.
این مسوول بیان کرد: با توجه به بارش برف در ارتفاعات کاهش دید، لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌ای و همچنین ریزش سنگ و رانش زمین پیش‌بینی‌ می‌شود.
رضوی با اعلام اینکه بارش‌ها تا صبح سه‌شنبه در آسمان مازندران ادامه دارد، تصریح کرد: از بعدازظهر سه‌شنبه شاهد کاهش ناپایداری‌ها در آسمان مازندران خواهیم بود و روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه اسمان مازندران عمدتا نیمه‌ابری تا ابری احتمال بارش خفیف و پراکنده وجود دارد.
وی ادامه داد: روز جمعه موقتا آسمان مازندران صاف تا نیمه‌ابری با احتمال مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: دریای مازندران تا روز سه‌شنبه به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.
رضوی خاطرنشان کرد: معمولا در فصل بهار شاهد بارش برف هستیم و پدیده بی‌سابقه‌ای نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9