تسنیم/ معاون راهداری همدان از ادامه بارش برف و کولاک در محور‌های مواصلاتی استان همدان خبر داد.

حمید پرورشی خرم، معاون راهداری همدان با اشاره به ادامه بارش برف و کولاک در محور‌های مواصلاتی استان گفت: با توجه به شرایط جوی به مردم عزیز توصیه می کنیم از هر گونه سفر غیرضروری پرهیز کنند.
او با اعلام اینکه در بیشتر محور‌های مواصلاتی و جاده های استان برف و کولاک گزارش شده است، گفت: بارش برف از عصر دیروز آغاز شد که با کولاک، مه‌گرفتگی کاهش دید رانندگان را به همراه داشت.
معاون راهداری همدان با اشاره به محور های درگیر کولاک و برف افزود: در محور‌های اسدآباد، شیرین سو، آوج، همه کسی و محور ملایر با کولاک شدید رو‌به‌رو بودیم.
پرورشی خرم ادامه داد: تا این ساعت کماکان بارش برف و کولاک به‌صورت مقطعی در این محور‌ها مشاهده می‌شود.
او بیان کرد: به‌دلیل کولاک شدید در برخی مناطق محدودیت ترافیکی برای خودرو‌های سواری را اعمال شده است.
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با اعلام اینکه تا این لحظه انسدادی در محور‌های مواصلاتی و جاده‌های استان همدان به وجود نیامده است، گفت: برف‌روبی جاده‌ها بر اساس اولویت‌بندی ابتدا از راه‌های شریانی آغاز شده و سپس در مسیر‌های اصلی، غیرشریانی و روستایی ادامه می‌یابد.
پرورشی خرم با تاکید بر اینکه بازرسی از راه‌های مواصلاتی و جاده‌های استان ادامه دارد، بیان کرد: با ادامه بارش برف در محور‌های مواصلاتی استان به مردم عزیز توصیه می‌کنیم از هرگونه سفر غیرضروری پرهیز کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e