ایرنا/ جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۲ سارق مامورنمای مسلح که اقدام به سرقت ۲ دستگاه خودرو پرادو و لندکروز کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ جمال سلمانی، جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: پس از اعلام گزارش سرقت یک دستگاه خودروی تویوتالندکروز در حوالی شهر کرمانشاه به پلیس، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: طبق اظهارات صاحب خودروی سرقتی، وی در حال رانندگی بوده که ۲ سرنشین یک دستگاه خودروی پرادو با نشان دادن تابلوی ایست پلیس، وی را متوقف و پس از آن با تهدید سلاح خودروی لندکروز را به سرقت برده اند.
سرهنگ سلمانی ادامه داد: به دنبال این اظهارات، کاراگاهان پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را برای یافتن سارقان مامورنمای مسلح آغاز و توانستند به سرعت محل اختفای یکی از آن‌ها را در شهر کرمانشاه شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: کاراگاهان پس از کسب مجوز قضایی، ضمن ورود به منزل سارق فراری وی را دستگیر و خودروی لندکروز سرقتی را نیز کشف کردند.
وی گفت: پلیس در ادامه و با راهنمایی سارق دستگیر شده محل اختفای دیگر همدست وی را نیز در نقطه دیگری از شهر کرمانشاه شناسایی و علاوه بر دستگیری او، خودروی پرادو نیز کشف شد.
سرهنگ سلمانی تصریح کرد: با انجام استعلام مشخص شد خودروی پرادو متعلق به سارقان نیز سرقتی بوده که در جریان یک درگیری مسلحانه در شهر تبریز مورد سرقت این افراد قرار گرفته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246