باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: جاده‌هایی که بر اثر بارش باران و ریزش کوه بسته بودند، بازگشایی شده‌اند.

جهانگیر دهقانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: جاده‌هایی که بر اثر بارش باران و تگرگ بسته شده بودند شامل جاده شیرینو در شهرستان عسلویه به گله دار در استان فارس، سیراف به جم، ریز به دوراهک، عسلویه به کنگان در محدوده روستای پَرَک و مسیر روستایی کِردِلان به درویشی در شهرستان دشتی، پاکسازی شده‌اند و از اواخر دیشب یا اوایل بامداد امروز رفت و آمد در آن‌ها جریان یافته است.
وی درباره آبگرفتگی برخی منازل در کنگان و دیر هم گفت: بر اثر بارش باران برخی منازل در کنگان و تعداد کمتری در دیر دچار آبگرفتگی شده‌اند که بنیاد مسکن در حال بررسی میزان خسارت و راه‌های جبران آن است، علاوه بر منازل، تاسیسات آب، برق و گاز و مبلمان شهری کنگان هم آسیب دیده‌اند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر با اشاره به اینکه آب، برق و گاز در نقاط آسیب دیده وصل است، افزود: دیروز بر اثر بارش باران آب، برق و گاز برخی مناطق در کنگان و دیر قطع شد که به سرعت مشکل حل شد.
دهقانی با بیان اینکه برخی دام‌ها نیز بر اثر بارش باران تلف شده‌اند، ادامه داد: آب تعدادی از خودرو‌ها را نیز با خود برده یا آب درون خودرو‌ها رفته که این موارد هم در حال بررسی است.
وی با اشاره به مصدومیت دو نفر در کنگان بر اثر سیلاب، عنوان کرد: این دو مصدوم سرپایی درمان شده‌اند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر در خصوص پیدا شدن جسدی در یکی از مناطق شهرستان کنگان هم گفت: آب یک جسد را با خود آورده، اما هنوز هویت و علت مرگ او مشخص نشده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22