پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس راه استان ایلام از ریزش کوه در محور ایلام به سمت دره شهر (تنگه رازیانه) خبر داد و گفت: رانندگان با توجه به ریزش نزولات جوی مراقب ریزش کوه در محورهای مواصلاتی باشند.

سرهنگ رضا همتی زاده، رئیس پلیس راه استان ایلام اظهار داشت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش نزولات آسمانی تا روز سه شنبه در استان، سطح محورهای مواصلاتی استان لغزنده خواهد بود و می‌طلبدرانندگان با توجه به کوهستانی بودن منطقه از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.
وی افزود: در اثر بارش نزولات آسمانی احتمال ریزش کوه در محورهای کوهستانی وجود دارد و در حال حاضر ریزش کوه در محور ایلام به دره شهر( تنگه رازیانه) گزارش شده که توسط نیروهای پلیس راه با کمک راهداری در حال پاک سازی می باشد.
رئیس پلیس راه استان ایلام ادامه داد: رانندگانی که قصد تردد در این مسیر و مسیرهای کوهستانی استان را دارند باید مراقب باشند تا در صورت ریزش کوه بتوانند از خود واکنش نشان دهند و دچار حادثه نشوند.
همتی زاده به رانندگان توصیه کرد با توجه به توصیه های مکرر مسئولان در خصوص پیشگیری از اپیدمی بیماری ویروس کرونا، تقاضا داریم از ترددهای غیرضروری در جاده ها خودداری کنند تا زنجیره ابتلا به شیوع این بیماری قطع شودهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a