پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به ورود سامانه بارشی و بارش برف و باران در برخی نقاط استان گفت: تمامی مسیرهای تردد در این استان باز ولی لغزنده است.

سرهنگ تقی کبیری، رئیس پلیس راه استان سمنان اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی و بارش برف و باران در برخی نقاط استان، سطح جاده ها خیس و لغزنده بوده و تردد در گردنه ها و محورهای کوهستانی فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی در سطح استان گفت: در حال حاضر محور جندق_معلمان و دامغان_ شاهرود بارندگی باران و آبگرفتگی معابر را شاهد هستیم.
سرهنگ کبیری افزود: گردنه بشم در محور فیرزکوه و گردنه آهوان در محور دامغان و مسیر تردد در محور شهمیرزاد به کیاسر همراه باد و بوران بوده و تردد از این مسیرها فقط بازنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی محور شاهرود _ توسکستان (آزادشهر) را هم اکنون همراه با بارش برف عنوان کرد و ادامه داد: در محور گرمسار نیز شاهد بارندگی باران و لغزندگی جاده ها هستیم.
رئیس پلیس راه استان سمنان با تاکید بر پیوستن کلیه هموطنان به پویش ملی «در خانه بمانیم» گفت: با توجه به لغزنده بودن سطح راه های استان توصیه پلیس راه به رانندگان در حال تردد در محورهای مواصلاتی استان پرهیز از سفرهای غیرضروری، پایبندی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت سرعت مطمئنه و حفظ فاصله طولی مناسب و ایمن با وسیله نقلیه جلویی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c