فارس/ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی به ۱۵ نفر از مسافران و ۶ دستگاه خودروی گرفتار در برف و کولاک در مناطقی از استان سمنان خبر داد.

مظفر محمدخانی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اظهار کرد: با شروع برف و کولاک در مناطقی از استان سمنان، امدادرسانی اکیپ‌های هلال‌احمر استان به حادثه‌دیدگان برف و کولاک نیز انجام شد.
وی تصریح کرد: رهاسازی سه دستگاه خودرو با هفت نفر سرنشین در محور شهمیرزاد- فولادمحله به همت نجاتگران هلال‌احمر استان سمنان انجام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان همچنین از گرفتار شدن سه دستگاه خودرو با هشت سرنشین در گردنه آهوان خبر داد که به آنها امدادرسانی شده است.
محمدخانی بیان کرد: گیر افتادن آمبولانس اورژانس مازندران در محور فولادمحله-کیاسر هم رخ داده است که به علت شدت بارش برف، هنوز دسترسی به آن ممکن نیست.
وی گفت: آب‌گرفتگی منازل در روستای قلعه آقاعبدالله شاهرود هم به وقوع پیوست که تیم پایگاه امداد و نجات خرقانی برای تخلیه آب به این روستا اعزام شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان یادآور شد: امدادرسانی به در راه ماندگان در گردنه آهوان و محور شهمیرزاد- فولادمحله همچنان ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c