ایرنا/ رییس پلیس فتا البرز اعلام کرد: در اجرای طرح برخورد با تبلیغ فروش اقلام پزشکی غیرمجاز در فضای مجازی، مقادیرزیادی کالای بهداشتی و پزشکی درشهرستان کرج کشف شد.

سرهنگ محمد اقبالی رییس پلیس فتا البرز اظهارداشت: کارشناسان اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا البرزطی رصد سایت ها و کانال های مختلف درفضای مجازی دریک سایت فروش کالا به یک آگهی تبلیغ فروش محافظ و ماسک برخورد و موضوع را به صورت ویژه در دستور کارقراردادند
وی اضافه کرد: کارشناسان پلیس فتا با همکاری اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی البرز با هماهنگی مقام قضائی محل مورد نظر را شناسایی و در بازرسی از محل مورد نظر بیش از یک هزارو ۳۵۰ عدد کالای پزشکی غیرمجاز کشف شد.
اقبالی گفت: کالاهای کشف شده شامل پمپ بادکش ،آتل انگشت ،آمبویگ مربوط به تنفس مصنوعی، پودر میکرو درم ، رول روتختی اتاق جراحی ، عینک محافظ پرستاری ، عینک محافظ نشکن، شیلد محافظ صورت ،مرطوب سنج اکسیژن و گاز استریل بوده که از یک محیط کاملا غیر بهداشتی کشف شد.
رییس پلیس فتا استان البرز با بیان این که در این رابطه یک نفر دستگیر شد گفت: بر اساس برآورد کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
طی یک ماه گذشته تاکنون مقادیر زیادی انواع دارو ، مواد ضدعفونی کننده ، ژل بهداشتی، انواع کالای پزشکی و الکل توسط پلیس البرز و سایر دستگاه های نظارتی این استان کشف شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af