شبستان/ شهردار اردبیل از نصب تونل های ضدعفونی در معابر عمومی به ویژه در مبادی ورودی بیمارستان های سطح شهر اردبیل خبر داد.

حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل اظهار کرد: تیم های ویژه ضدعفونی و گندزدایی در سطح شهر اردبیل فعال هستند و عوامل آتش نشانی در این زمینه فعالیت های مستمری دارند.
شهردار اردبیل تصریح کرد: منازل و معابر و محله های بیماران مبتلا به ویروس کرونا در اولویت ضدعفونی هستند و تلاش می شود تا با این راهکار بتوانیم از شیوع بیماری در سطح شهر پیشگیری شود.
وی اظهار داشت: تونل های ضدعفونی در معابر عمومی به ویژه در مبادی ورودی بیمارستان های سطح شهر اردبیل نصب می شود تا از زمینه انتشار ویروس کرونا در سطح شهر جلوگیری شود.
لطف الهیان ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این زمینه راهکار و پروتکل های بهداشتی مناسبی را پیشنهاد داده اند که در زمینه های مختلف به آنها عمل خواهد شد.
شهردار اردبیل افزود: طبق مصوبه شورای شهر اردبیل شهرداری موظف به خرید یک دستگاه تنفس مصنوعی برای حمایت از کادر درمانی استان شده و این مصوبه به زودی اجرایی خواهد شد.
این مقام مسئول بیان کرد: از ابتدای شیوع بیماری در شهر اردبیل پرسنل شهرداری با تمام توان تلاش کرده اند تا در ضدعفونی شهر پیشگام باشد.
لطف اللهیان یادآور شد: پرسنل شهرداری تاکنون در ضدعفونی معابر اقدام های موثری را انجام داده اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253