پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: ۱۳ هزار ماسک غیرمجاز از یک کارگاه تولیدی در حومه شهر اراک کشف و ضبط و ۲ نفر در این ارتباط دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: با تداوم طرحهای عملیاتی پلیس در مبارزه با سودجویان و مخلان عرضه اقلام و تجهیزات پزشکی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی در تحقیقاتی نامحسوس از خروج تعدادی ماسک با یک دستگاه خودروی سواری از مرکز استان مطلع شدند.
وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی عملیاتی ماموران انتظامی، این خودرو در حین خروج از شهرستان اراک شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن تعداد یک هزار عدد ماسک کشف شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که این ماسک ها در یک کارگاه بدون مجوز و هیچ گونه نظارت بهداشتی لازم در حومه شهر اراک تولید شده‌اند.
سردار مفخمی شهرستانی اظهار داشت: با پیگیریهای انجام شده، این کارگاه نیز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی و دعوت از کارشناس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی مورد بازدید قرار گرفت و تعداد ۱۲ هزار عدد ماسک کشف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f