ایلنا/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از فوت پنجمین بیمار کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه با فوت دو بیمار دیگر کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد، آمار فوتی‌های ناشی از این ویروس به عدد پنج رسیده است.
وی با بیان اینکه تمامی بیماران فوت شده دارای بیماری‌های زمینه‌ای از گذشته بوده‌اند، اظهار داشت: سن بیماران فوتی در این استان بالای ۶۰ سال بوده است.
این استاد دانشگاه گفت: از پنج بیمار فوت شده، سه بیمار در شهرستان بویراحمد، یک بیمار در شهرستان باشت و یک بیمار در شهرستان چرام بوده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: آمار کنونی مبتلایان به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به طور حتم روند افزایشی خواهد داشت و آمار این استان هر دو روز یک بار اعلام می‌شود که روند افزایشی دارد.
یزدان‌پناه از بستری بودن ۱۲ بیمار کرونایی در بیمارستان شهید جلیل یاسوج به عنوان بیمارستان مرجع خبر داد و یادآور شد: حال عمومی دو بیمار مساعد نیست.
وی تاکید کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نکات بهداشتی را رعایت کرده و در اماکن شلوغ حضور پیدا نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277