آخرین خبر/ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی بر حضور حداقلی کارکنان به منظور کاهش ترددها در دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌ها ترتیبی اتخاذ کنند تا بسترهای لازم برای استفاده کارکنان از مرخصی استحقاقی فراهم شود.

محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی به تشریح سیاست‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا درخصوص نحوه حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی پرداخت و افزود: تاکید بر حضور حداقلی کارکنان به شرطی است که خللی در اصل خدمت رسانی به مردم وارد نشود.
وی با تاکید بر اینکه این سیاست‌ها به منظور مدیریت شرایط موجود و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده است گفت: طبق این سیاست‌ها، مدیران دستگاه‌ها می‌توانند با مرخصی استحقاقی کارکنان تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه موافقت کنند.
معاون استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: عدم الزام به رعایت سقف ۵۰ درصدی کارکنان در استفاده از مرخصی استحقاقی از موارد تاکیدی در این سیاست‌هاست.
وی با اشاره به ابلاغیه‌های سازمان مدیریت بحران کشور و ستاد ملی مدیریت کرونا اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص فعلی، حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان الزامی است.
حسینی افزود: خروج مدیران از استان در موارد اضطراری، صرفاً با مجوز استانداری مقدور خواهد بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7