ایسنا/ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: راه اصلی ریشه‌کنی کرونا، قرنطینه است و مردم نیز در این راستا همراهی خوبی داشته‌اند، مسئولان نیز به صورت تمام وقت به تبعیت از دستور رئیس جمهور محترم در محل کار خود حضور دارند.

عزیزاله شهبازی نماینده عالی دولت در استان البرز در ستاد استانی مبارزه با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای ستاد برگزار شد، افزود: انبارهای مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مردم در البرز پر و اطمینان بخش است و تولیدکنندگان نیز با قوای بیشتری در حال فعالیت هستند.
وی ادامه داد: فروشگاه‌های عرضه کالاهای اساسی مردم نیز با رعایت اصول بهداشتی، فعال هستند و طی بازدیدی که صورت گرفت، محصولات بدون افزایش قیمت عرضه می‌شوند.
شهبازی با قدردانی از مردمی که در خانه ماندند و از ترددهای غیرضروری خودداری کردند، گفت: اقدامات و همراهی‌های مجموعه قضائی و نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه پاسداران استان بسیاری قابل تقدیر است.
وی افزود: در تعاقب سیاست‌های ملی برای مقابله با کرونا، طی برنامه ریزی‌های صورت گرفته، اصناف البرز اعلام آمادگی برای همراهی در این مسیر داشتند و نسبت به تعطیلی داوطلبانه مراکز عرضه کالاهای غیر ضرور اقدام کردند.
استاندار البرز اضافه کرد: در البرز به سمتی می‌رویم که از موج اول شیوع کرونا با کمترین آسیب خارج شویم.
شهبازی عنوان کرد: راه اصلی ریشه کنی این بیماری، قرنطینه است و مردم نیز در این راستا همراهی خوبی داشته‌اند، مسئولان نیز به صورت تمام وقت به تبعیت از دستور رئیس جمهور محترم در محل کار خود حضور دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af