باشگاه خبرنگاران/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از فوت ۲۵ نفر در این استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا تا به امروز خبر داد.

منوچهر کرمی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از ابتدای شروع اپیدمی کووید ۱۹ تا امروز دوشنبه ۲۵ نفر در این استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.
او افزود: آمار مبتلایان به کرونا در همدان تا چهارم فروردین ماه ۲۶۶ نفر است که از این شمار ۱۵۷ نفر بهبود یافتند و بیش از ۸۰ نفر تحت درمان هستند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه از روز گذشته تاکنون آزمایش ۲۳ مورد جدید در استان مثبت اعلام شده است، گفت: از بین موارد مبتلا به کووید ۱۹ به طور کلی در گروه سنی زیر ۲۰ سال چهار نفر و گروه سنی بالای بین ۲۰ تا ۳۰ سال ۱۲ نفر بوده است و ۳۰ درصد مبتلایان در گروه سنی بالای ۷۰ سال هستند.
کرمی با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و شستشوی مکرر دست ها، اضافه کرد: از مردم می‌خواهیم برای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا با ما همکاری داشته باشند و جز در مواقع ضروری از منزل خارج نشوند.
او ادامه داد: براساس آمار‌های استخراج شده، ۷۱ درصد مبتلایان به این بیمارس در استان همدان از جامعه شهری و ۲۹ درصد روستایی بوده اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e