ایلنا/ رییس بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان در استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت مَرد ۴۱ ساله دوگنبدانی به دلیل مصرف مشروبات الکی خبر داد.

سیدطاهر حسینی، رییس بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان با بیان اینکه مردی حدود ۴۱ ساله، سه روز پیش با حالت بیهوش به بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان منتقل و در بخش آی.سی.یو بستری شد، گفت: متاسفانه عصر دیروز این بیمار بر اثر ایست قلبی فوت شد.
رییس بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان اظهار داشت: این فرد علائم بیماری کرونا نداشت و به بخش کرونای بیمارستان هم منتقل نشده بود.
وی با اشاره به اینکه ایست قلبی ناشی از مصرف الکل عامل مرگ این بیمار بود، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی‌ها با فضاسازی در فضای مجازی مرگ این بیمار را به علت ابتلا به کرونا اعلام کرده‌اند که به شدت آن را تکذیب می‌کنم.
حسینی گفت: تاکنون پنج بیمار مبتلا به کرونا از این بیمارستان مرخص و قرنطینه خانگی هستند و سه نفر بستری هست که حال عمومی آن‌ها هم خوب است.
گفتنی است، با فوت این فرد، اولین آمار فرد فوت شده ناشی از الکل برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به ثبت رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277