باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرماندهی انتظامی قم از دستگیری یک کلاهبردار ۷۰۰ میلیونی با ۱۱ شاکی در قم خبر داد.

سرهنگ بهادر اسماعیلی، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قم گفت: با طرح شکایت ۱۱ تن از همشهریان در پلیس آگاهی استان قم مبنی بر اینکه از طریق سایت دیوار، آگهی کالا از قبیل گوش تلفن همراه، پرنده، PS۴ و ... برای فروش قرار داده‌اند که با تماس متهم و توافق بر سر قیمت به درب منزل این افراد مراجعه و در قبال ثمن معامله به آن‌ها، متهم ایران چک 500 هزار ریالی جعلی ارائه می‌کرده است، بنابراین موضوع در دستور کار مأموران کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: با بیان اینکه مالباختگان پس از مراجعه به بانک و یا هنگام خرج کردن پول متوجه جعلی بودن مبالغ دریافتی می‌شدند، عنوان کرد: متهم در مجموع مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال از این افراد کلاهبرداری کرده است.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان موفق به شناسایی متهم و محل سکونت نامبرده شده و با هماهنگی مقام قضائی استان در اقدامی غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند.
اسماعیلی با بیان اینکه متهم فردی ۲۷ ساله است، افزود: با توجه به ارائه ادله و مستندات کافی وی به بزه انتسابی اعتراف و اذعان داشت ایران چک‌های جعلی را از یکی از استان‌های غربی خریداری کرده است، در نهایت نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99