ایسنا/ فرمانده انتظامی ایلام از پاکسازی تمام مناطق تجریان تا گنجوان از چادرهای برپا شده نوروزی خبر داد و گفت: با همکاری مردم ولایتمدار مناطق تجریان بخش چوار تا گنجوان پاکسازی و تعداد 100 چادر نوروزی جمع‌آوری شد.

سرهنگ جمال موسوی، فرمانده انتظامی ایلام اظهار کرد: به دنبال دستورات ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر عدم برپایی چادر در دامان طبیعت، این موضوع با تشکیل اکیپی از ماموران یگان امداد به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح تا جمع‌آوری کامل تمام چادرها در دامان طبیعت ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: از مردم عزیزی که هم اکنون در چادرها هستند خواهش می کنیم جهت سلامت خود و خانواده هرچه سریع‌تر چادر خود را جمع‌آوری و به خانه‌های خود بازگردند.
موسوی عنوان کرد: پلیس با همکاری مقام قضائی،محیط زیست،اداره بهداشت،یگان حفاظت جنگل ها و منابع طبیعی بصورت روزانه چادر ها را جمع آوری و با هیچ کس مماشاتی ندارد.
فرمانده انتظامی ایلام با تاکید بر اینکه این اقدام صرفاً به جهت سلامتی خود مردم است، گفت: با کسانی که از دستورات ستاد مقابله با کرونا سرپیچی کنند و کماکان اصرار بر ماندن در چادرها کنند برابر قانون برخورد خواهد شد.
این مسئول انتظامی در خانه ماندن را تنها راه پیشگیری از ویروس کرونا دانست و بیان کرد: از همشهریان عزیز میخواهیم حتما توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a