ایرنا/ معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان از کاهش روند مراجعه شهروندان این استان به مراکز درمانی با ظن ابتلا به کرونا در روزهای اخیر خبر داد.

عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی در جامعه گفت: روند مراجعه شهروندان این استان به مراکز درمانی با ظن ابتلا به کرونا در روزهای اخیر کاهش یافت.
چراغعلی از گلستانی‌ها خواست به قرنطینه اختیاری خود در منازل ادامه دهند و کسبه و اصناف هم با توجه به حساسیت فعلی همکاری لازم را در خصوص تعطیلی واحدهای تجاری تا ۱۵ فروردین داشته باشند.
وی بیان کرد: مراجعات مردم به بیمارستان‌ها در حال کنترل است اما مردم باید هشدارهای علوم پزشکی را جدی گرفته و مسایل بهداشتی را بیش از همیشه رعایت کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با اشاره به آغاز فعالیت ادارات، گفت: برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، مدیران دستگاه‌های اجرایی بستر دورکاری کارکنان را فراهم و اعطای مرخصی را برای آنان تسهیل کنند.
چراغعلی در ادامه از روند امدادرسانی و درمان بیماران کرونایی در شرق استان تقدیر کرد و گفت: یکی از دلایل بهبود کیفیت درمانی این منطقه، مشارکت چشمگیر خیران در تامین نیازها و رفع کمبودهای بیمارستان های این منطقه است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید