فارس/ معاون جمعیت هلال احمر بردسکن گفت: در پی تماس مردمی با کشیک شعبه و مسؤول امداد و نجات این شهرستان مبنی بر گیر افتادن خودرو پراید و سرنشینان آن در سیلاب روستای سنگ پیر از توابع بخش مرکزی بردسکن، یک تیم عملیاتی سیلاب به منطقه اعزام شد.

مصطفی پورعباس معاون جمعیت هلال احمر بردسکن اظهار کرد: در پی تماس مردمی با کشیک شعبه و مسؤول امداد و نجات این شهرستان مبنی بر گیر افتادن خودرو پراید و سرنشینان آن در سیلاب روستای سنگ پیر از توابع بخش مرکزی بردسکن، یک تیم عملیاتی سیلاب به منطقه اعزام شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از سرنشینان خودرو سابقه بیماری قلبی داشت، یک تیم عملیات جاده با خودرو آمبولانس نیز به عنوان پشتیبان به منطقه اعزام شد که خوشبختانه بعد از عبور از مسیر صعب العبور، عملیات بعد از یک ساعت با موفقیت به پایان رسید.
معاون جمعیت هلال احمر بردسکن عنوان کرد: در این عملیات موفقیت‌آمیز دو تیم عملیاتی با دو خودرو پیکاپ و آمبولانس به این محل اعزام شدند و سرنشینان خودرو پراید گرفتار سیلاب که زن و شوهر بودند نجات پیدا کردند، همچنین بعد از بررسی وضعیت جسمانی آنها صحیح و سالم در محل روستای سنگ پیر توسط نجاتگران و امدادگران هلال احمر بردسکن به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید