ایرنا/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در استان با شهادت یک نیروی بهداشتی، خدماتی به ۱۰ نفر رسید.

مجید شیرانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با شناسایی چهار بیمار جدید، تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان تاکنون به ۷۴ نفر رسیده است که از این تعداد ۱۰ نفر فوت شدند و ۵۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
وی ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا ظهر روز دوشنبه ۳۸۳ بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان شناسایی و از آنها نمونه‌گیری شده است که از این تعداد هم اینک ۷۰ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.
شیرانی، با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری در روزهای اوج شیوع ویروس کرونا قرار دارد، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود تا هشت روز آینده تعداد بیماران مبتلا روند افزایشی داشته باشد و پس از آن چنانچه با حادثه غیرمترقبه‌ای مواجه نشویم، تعداد بیماران روند کاهشی به خود گیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان اینکه ظرفیت‌های بیمارستانی استان جوابگوی بیماران فعلی است، افزود: این در حالی است که سه نقاهتگاه در استان پیش‌بینی شده است تا چنانچه با افزایش تعداد بیماران مواجه شویم بتوان از این فضاها استفاده کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3