ایسنا/ مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان گفت: مقرر شد ادارات با حداقل نیروهای خود که امکان ارائه خدمات به مردم را دارند، فعالیت داشته باشند.

حسن مظفری، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان اظهار کرد: در جلسه‌ای که امروز با حضور نماینده عالی دولت در استان برگزار شد، مقرر شد ادارات با حداقل نیروهای خود که امکان ارائه خدمات به مردم را دارند، فعالیت داشته باشند و مربا درخواست مرخصی کارمندان نیز در صورت نیاز نداشتن فوری به این افراد، موافقت شود و ادارات تقریبا با یک‌سوم نیروهای خود فعالیت خواهند کرد.
این مسئول ادامه داد: در روزهای آتی ادارات و دستگاه‌های استان تعطیل نمی‌شود و ساعت کاری آن نیز کاهش نخواهد یافت و این شرایط تا ۱۵ فروردین حاکم است؛ همچنین مقرر شد که همه اصناف به استثنای صنوف تامین‌کننده مایحتاج و ارزاق عمومی مردم تا پانزدهم فروردین تعطیل باشد.
وی افزود: مقرر شده داروخانه‌هایی که فعالیت شبانه‌روزی نداشتند نیز با هماهنگی دانشگاه علوم‌پزشکی فعالیت شبانه‌روزی داشته باشند.
مظفری با بیان اینکه کنترل مبادی ورودی شهرها همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: از ورود خودروهایی با پلاک غیربومی به استان جلوگیری می‌شود و همه این تدابیر تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان با اشاره به فعالیت پویش‌های مردمی در مبادی ورودی شهرها، خاطرنشان کرد: اینکه پویش‌های مردمی به تنهایی جلوی خودروها را بگیرند، درست نیست و این فعالیت باید با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی باشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd