ایرنا/ مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز اعلام کرد: فروشگاه مرکزی این مجموعه به دلیل سیاست های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونای استان تا ۱۵ فروردین جاری تعطیل شد.

کریم قدرتی، مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز اظهار کرد: این اقدام در راستای تبعیت از سیاست های کلان کشوری مبنی بر حضور حداقلی مردم در بیرون از خانه و به دلیل اجتناب از مراجعه شهروندان به کشتارگاه و ملاحظات بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اتخاذ شده است.
وی اظهار کرد: شهروندان تبریزی می توانند گوشت مصرفی خود را از واحدهای قصابی محل زندگی خود و یا از طریق سفارش غیرحضوری تهیه کنند.
قدرتی اضافه کرد: در شرایط کنونی درست نیست مردم سفرهای غیرضروری انجام دهند و در خانه ماندن از واجبات علمی و پزشکی در راستای مبارزه با کرونا است و به همین دلیل مردم می توانند گوشت شناسنامه دار و بسته بندی شده را از نزدیک ترین قصابی محله خود تهیه کنند.
وی با تاکید بر اینکه کمبود گوشت در سطح شهر تبریز وجود ندارد، گفت: همه روزه گوشت مورد نیاز مردم در تمامی مناطق تبریز به صورت منظم پخش و توزیع می شود.
قدرتی گفت: همشهریان می توانند با پیمانکاران کشتارگاه که شماره تلفن آنها در وب سایت رسمی سازمان کشتارگاه درج شده است، تماس گرفته و نسبت به سفارش گوشت بسته بندی اقدام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf