فارس/ معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه پیک شیوع ویروس کرونا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده به اوج می‌رسد، از مردم درخواست کرد با رعایت نکات بهداشتی در خانه بمانند و از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.

ابراهیم قادری، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: یکی از راه‌های کنترل ویروس کرونا رعایت نکات بهداشتی در فضاهای عمومی و خانگی است و ضرورت دارد این رویه در جلسات ادارات نیز مورد توجه قرار گیرد.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ضرورت دارد برای کاهش شیوع ویروس کرونا افراد مبتلا و خانواده‌های آنان در قرنطینه کامل باشند.
وی در حاشیه نشست با کارکنان شبکه بهداشت قروه افزود: از دستگاه‌های متولی درخواست می‌شود به صورت مستمر کار گندزدایی و ضدعفونی کردن امکان عمومی را انجام دهند و مردم نیز برای حفظ سلامت خود و دیگران از لوازم بهداشتی در خریدها استفاده کنند.
قادری اذعان داشت: ضرورت دارد فوتی‌های اخیر که به صورت طبیعی و یا ناشی از ویروس کرونا دچار مرگ شدند با رعایت کامل احترام در آرامستان‌های عمومی شهری و روستایی دفن شوند.
وی با عنوان این مطلب که، پیک شیوع ویروس کرونا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده به اوج می‌رسد، از مردم درخواست کرد با رعایت نکات بهداشتی در خانه بمانند و از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34