فارس/ مدیر شهرداری منطقه سه سنندج دلیل اصلی تعطیلی برقی میدان آزادی سنندج را پیشگیری از انتقال کروناویروس عنوان کرد

فواد کریمی، مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار کرد: رفع مشکلات سطح شهر و ایجاد امکانات رفاهی در راستای خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از زیرساخت‌ها برای ایجاد رفاه بیشتر شهروندان احداث پل هوایی میدان آزادی است که در سنوات گذشته مدیریت آن به عهده شهرداری‌های مناطق دو و سه بود.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: ۴ دهنه این پل هوایی در حوزه شهرداری منطقه 3 و 2 دهنه آن در حوزه شهرداری منطقه 2 بود که برای جلوگیری از موازی‌کاری مدیریت کامل این پل به عهده شهرداری منطقه 3 گذاشته شد.
کریمی افزود: به محض یکپارچه‌شدن مدیریت این پل هوایی، نواقص فنی ان برطرف شد و در حال حاضر این پل بدون هیچ مشکلی و نقص فنی آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است.
وی اذعان کرد: به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا که مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است، شهرداری استفاده از پل برقی را ممنوع کرده است.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: برای جلوگیری از ورود معتادان به درون پل، درب‌های آن بسته شده است.
کریمی در پاسخ به این سوال که چه زمانی دوباره این پل مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: تا زمانی که مشکل ویروس کرونا وجود داشته باشد تصمیم برای از سرگرفتن فعالیت این پل وجود ندارد.
پل برقی عابر پیاده میدان آزادی سنندج در دی ماه 93 به طول 90 متر و عرض ۲.۵ متر، با ارتفاع 6 متر از 6 نقطه در خیابان‌های پاسداران و فلسطین قابل دسترسی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34