ایرنا/ رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: آسمان این استان تا پایان هفته ابری همراه با غبار و مه رقیق و در برخی نواحی بارش باران است.

محمد امیدفر، رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: از فردا شاهد افزایش تدریجی ابر در آسمان استان خواهیم بود و احتمال بارش باران در برخی نواحی و بارش برف در ارتفاعات و نواحی سردسیر وجود دارد.
وی با بیان اینکه این وضعیت تا اواخر هفته و حتی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده نیز در استان حاکم خواهد شد، یادآوری کرد: با این وضعیت احتمال لغزندگی معابر و جاده ها، کاهش دید به علت وجود مه و اختلال در تردد خودروها در راه های ارتباطی به ویژه گردنه ها و جاده های کوهستانی پیش بینی می شود.
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی به مسافران و رانندگان توصیه کرد، از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و از رفتن به حاشیه رودخانه و مسیل ها خودداری کنند.
امیدفر، ادامه داد: در زمان کنونی( ساعت ۱۰) جلفا با ۱۰ درجه و بستان آباد با یک درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و سردترین شهرهای استان بوده و دمای تبریز ۷ درجه بالای صفر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf