فارس/ کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان خراسان شمالی با صدور اطلاعیه‌ای از ادامه تعطیلی بانک‌های استان به‌جز شعب مرکزی تا ۱۶ فروردین خبر داد.

بر اساس اطلاعیه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان خراسان شمالی، علی‌اصغر هدایتی اظهار کرد: در راستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و کمک به‌سلامت جامعه و کارکنان بانک از تاریخ پنجم تا شانزدهم فروردین‌ماه صرفاً شعب مرکزی بانک‌ها در شهرستان‌های بجنورد، شیروان، فاروج، اسفراین، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم، راز و جرگلان، برای موارد ضروری در ایام غیر تعطیل مفتوح می‌باشند.
وی افزود: سایر شعب بانک‌های استان تعطیل و با تدابیر مدیران استانی و مسئولین شعب، صرفاً امور چکاوک و پول گذاری دستگاه‌های خودپرداز و پشتیبانی ابزارهای الکترونیکی را برنامه‌ریزی نمایند.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان خراسان شمالی تصریح کرد: مسئولین و کارکنان شعب تعطیل بانک‌ها باید به‌صورت on call آماده‌باش باشند تا در صورت ضرورت شعبه را مفتوح نمایند و ستاد بانک‌ها نیز به‌صورت کشیک و با حداقل کادر مشغول فعالیت خواهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45