ایرنا/ کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری افزایش ابر برای برخی نقاط این استان و احتمال بارش خفیف باران پیش بینی می‌شود.

پیام مساعدی، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: از اواخر روز جمعه یک سامانه بارشی جدید وارد این استان می‌شود که فعالیت آن با شدت و ضعف و به تناوب تا روز دوشنبه در سطح استان ادامه می‌یابد.
وی بیان کرد: بنابراین در این مدت بارش پراکنده باران، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید و گاهی تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود.
مساعدی ادامه داد: به سبب وزش باد، دریا نیز در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده مواج و متلاطم خواهد بود.
وی اظهارکرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و فردا همراه با افزایش ابر و در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی شده‌است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد متغیر و به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی گاهی جنوب غربی با سرعت 8 تا ۲۸ و در سواحل جنوبی گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
وی عنوان کرد: در این مدت ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ به تدریج در شب ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده‌است.
مساعدی اظهار کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ۰۳:۴۲ بامداد، مد اول ۰۹:۲۶، جزر دوم ۱۵:۳۸ و مد دوم دریا ۲۱:۲۶ خواهد بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22