ایرنا/ فرمانده انتظامی دشتستان استان بوشهر گفت: نیروهای پلیس این شهرستان در یک عملیات ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

فرهاد آراوند، فرمانده انتظامی دشتستان استان بوشهر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دشتستان پس از اطلاع از این که دو نفر از سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس قصد انتقال و جابه جایی محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های همجوار به شهرستان دشتستان را دارند، اقدامات لازم را برای توقیف خودرو، دستگیری متهمان و کشف مواد مخدر آغاز کردند.
وی بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی و طراحی دقیق عملیاتی و در نتیجه حضور فعال و مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و کلانتری های شهر برازجان و دیگر واحدهای انتظامی، سرنشینان خودرو با هدف فرار از دست ماموران وارد منزلی در شهر برازجان شده و پس از آن که عرصه را برخود تنگ دیدند از آن منزل متواری شدند.
آراوند گفت: با ورود ماموران انتظامی به منزل یاد شده و با احتمال پنهان کردن مواد مخدر توسط متهمان در آنجا، بازرسی دقیق انجام و در نتیجه بازرسی های انجام شده ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.
وی افزود: صاحب منزل دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد و تلاش برای دستگیری سایر عوامل مربوطه نیز ادامه دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22