فارس/ رئیس سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی و پلمب 7 واحد صنفی که مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکردند خبر داد.

سالار حسین‌پور، رئیس سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با عنایت به تاکید رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا و همچنین تصمیمات جلسه شورای تامین استان و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، کلیه واحدهای صنفی به ‌جز صنوف خبازان، میوه وتره‌بار، مرغ و ماهی، قصابان، خواروبار فروشان، داروخانه‌ها و فروشندگان اقلام بهداشتی می‌بایست تا 15 فروردین ماه فعالیت صنفی خود را متوقف نمایند.
وی ادامه داد: به همین منظور برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم در سطح بازار و مکان‌های پرازدحام، گشت مشترکی با حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق اصناف مرکز استان، تعزیرات حکومتی، یگان امداد نیروی انتظامی و مرکز بهداشت، تشکیل و واحدهای صنفی را که نسبت به این مصوبه اقدام نکرده بودند، تذکرات لازم اعمال و تعداد ۷ واحد صنفی نیز پلمب گردید.
رئیس سازمان صمت استان ضمن همراهی با این گروه نظارتی بیان داشت: گشت مشترک بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با همکاری بازرسین اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اماکن نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات نوروز در قالب شیفت‌های صبح و عصر بازار را رصد خواهند کرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به شدت با متخلفین برخورد خواهند کرد.
حسین‌پور تصریح کرد: کلیه فروشندگانی که بر اساس این مصوبه فعالیت صنفی آن‌ها در حال انجام است می‌بایست موازین بهداشتی از جمله دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده در محل واحد خود داشته، درغیر این‌صورت از ادامه فعالیت آنها نیز جلوگیری خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277